Neurolog Kraków

W leczeniu neurologicznym zapewniamy Państwu stałą opiekę nie tylko neurologa, ale i neurochirurga czy innych specjalistów, którzy mają doświadczenie zawodowe pomocne w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń neurologicznych.

Do wizyty u neurologa nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Jeśli mają Państwo aktualne wyniki badań, prosimy zabrać je ze sobą. Z pewnością będą dla lekarza cenną wskazówką. Ważne informacje pacjenci przekazują podczas rozmowy prowadzonej w ramach konsultacji. Każdy, nawet pozornie najmniej istotny objaw, pomoże specjaliście w postawieniu diagnozy. Nawet jeżeli mają Państwo po prostu bóle głowy, nie wolno tego ignorować. Już dzisiaj mogą Państwo zadzwonić do naszego centrum medycznego i umówić termin wizyty.

Jaki jest jeden z najczęściej odwiedzanych lekarzy specjalistów? Zdecydowanie wśród tej grupy plasuje się neurolog. Choroby neurologiczne są diagnozowane zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Mogą mieć z pozoru błahe objawy, dlatego żadnych nie wolno lekceważyć. W NZOZ Atopia mogą Państwo liczyć na najlepszych specjalistów w dziedzinie neurologii i neurochirurgii. Konsultacja neurologiczna nie powinna być odkłada. Jeżeli zostali Państwo skierowani do neurologa, zapraszamy do umówienia wizyty jak najszybciej.

Z jakim problemem trzeba udać się do neurologa?

 

Wizyta u neurologa zalecana jest z wielu powodów. Najczęstsze objawy, które wskazują na problemy neurologiczne to zaburzenia widzenia, zaburzenia ruchowe, bóle głowy, a nawet bolesne uczucie sztywności w kręgosłupie. Lekarz pierwszego kontaktu wypisuje skierowanie do neurologa w przypadku podejrzenia chorób układu nerwowego. Pacjenci, którzy przeszli udar, wylew, zawał serca czy zapalenie opon mózgowych, również muszą być stałą opieką neurologa. Można więc powiedzieć, że każdy długo utrzymujący się objaw, który nas niepokoi może być wskazaniem do wizyty u neurologa. Nie warto czekać do ostatniej chwili. W naszej poradni neurologicznej przyjmują specjaliści, którzy szybko Państwu pomogą.

W NZOZ Atopia doskonale wiemy, jak ważny jest komfort dla naszych pacjentów. Dlatego oprócz konsultacji neurologicznej, mogą Państwo na miejscu skorzystać z diagnostyki zleconej przez lekarza neurologa. Nie warto odkładać badań na ostatnią chwilę, gdy mogą Państwo zapisać się na nie już dzisiaj.

Czym zajmuje się neurolog?

 

Czy neurolog leczy tylko schorzenia układu nerwowego? Jak najbardziej, ale nie wszystkie. Jednak sporo osób nie zdaje sobie sprawy, jak wiele czynności w ludzkim organizmie zależy od układu nerwowego lub może na niego wpływać. Obecnie jedną z chorób cywilizacyjnych jest wada postawy. Złe ułożenie kręgosłupa, może wpływać na przemieszczanie się kręgów i powstawanie dyskopatii. Jest to jedno ze schorzeń, które jest konsultowane z neurologiem.

Innym coraz częstszym problemem jest działanie stresu na organizm. Nagły udar czy wylew krwi do mózgu, mogą mieć wiele przyczyn. Jednak w dojściu do pełni zdrowia i sprawności potrzebny będzie udział neurologa. Neurolog ma pod swoją opieką również pacjentów, u których wykryto choroby przewlekłe, jak: rwa kulszowa, stwardnienie rozsiane, a nawet choroba Parkinsona. Dlatego otrzymując skierowanie do neurologa, powinni się Państwo, jak najszybciej umówić na konsultacje.

Umów się na wizytę z wybranym specjalistą

Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu wizyty dzwoniąc pod numer telefonu
12 633 01 75.

 

 Gastrolog

 Immunolog

 Internista

 Lekarz chorób wewnętrznych

 Neurochirurg

 Neurolog

 Pulmonolog

Informacje przydatne dla pacjentów

W trosce o Państwa wygodę umieściliśmy na naszej
stronie kilka przydatnych informacji.

Skontaktuj się

Zadzwoń

tel. (12) 633 01 75
kom. 660 765 765

 

Adres

al. J. Słowackiego 39
31-159 Kraków

NIP 547-108-42-00

Formularz kontaktowy

Kontakt

Odczulanie zabiegi recepty - ważne informacje

Recepty

W Poniedziałki i Czwartki dyżury będzie pełnić Dr Grażyna Jasieniak-Pinis.


Odczulanie i zabiegi

Szanowni Pacjenci. Na odczulanie prosimy umawiać się indywidualnie na dany dzień i godzinę pod numerem telefonu:
12 633 01 75

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Personelu na odczulanie i zabiegi należy zgłaszać się w maseczce i rękawiczkach.