Lekarz chorób wewnętrznych Kraków

Specjalista chorób wewnętrznych podczas konsultacji przeprowadza wywiad z pacjentem. W zależności od zebranych informacji może zlecieć dalszą diagnostykę. NZOZ Atopia centrum medyczne zapewnia Państwu szeroką diagnostykę, dzięki której każdy lekarz będzie mógł ocenić stan zdrowia pacjenta i wdrożyć konieczne leczenie. Do konsultacji z lekarzem nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Warto jednak wcześniej umówić wizytę u wybranego lekarza specjalisty, aby mieć pewność, że będzie on miał wolny termin.

Jakie choroby leczy specjalista chorób wewnętrznych? Pod tą nazwą kryje się lekarz internista, który zajmuje się konsultacją pacjentów z objawami schorzeń wewnętrznych. W naszym centrum medycznym bardzo często lekarze chorób wewnętrznych są również wybierani jako opieka medyczna pierwszego kontaktu. Konsultacja internistyczna pozwala pacjentom na otrzymanie lekarskich zaleceń, wystawienie potrzebnej recepty, a także wypisanie skierowania na konsultacje u innego specjalisty. W NZOZ Atopia do Państwa dyspozycji są lekarze różnych specjalizacji. Mogą Państwo skorzystać z konsultacji u lekarza chorób wewnętrznych.

Jakie choroby można leczyć pod nadzorem lekarza chorób wewnętrznych?

 

Czy internista i specjalista chorób wewnętrznych to ta sama osoba? Tak! Nasza poradnia chorób wewnętrznych działa dla Państwa od wielu lat. Zapewniamy konsultacje u najlepszych internistów oraz lekarzy innych specjalizacji, którzy razem współpracują, aby zapewnić Państwu najlepszą opiekę medyczną.

Co do zasady internista zajmuje się leczeniem chorób narządów wewnętrznych. Oznacza to, że jest to lekarz, który może być Państwa lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą, do jakiego przyjdą Państwo na konsultacje w wypadku podejrzenia jednej z chorób atakujących narządy wewnętrzne. Do takich schorzeń można zaliczyć choroby: układu krążenia, układu oddechowego, odpornościowego, pokarmowego, kostno-stawowego, moczowego, a nawet choroby tarczycy i choroby alergiczne.

Lekarz z zakresu chorób wewnętrznych ma szeroką wiedzę o ludzkim ciele i działaniu narządów wewnętrznych. Choć można do niego przyjść na konsultacje w wypadku sezonowego zakażenia układu oddechowego, można też zapisać się do niego na konsultację, gdy podejrzewaj Państwo znacznie poważniejszą chorobę. W NZOZ Atopia mogą Państwo umówić wizytę u każdego specjalisty na dowolnie wybrany termin.

 

Choroby wewnętrzne — kiedy trzeba zgłosić się do lekarza?

 

Centrum medyczne NZOZ Atopia zapewnia Państwu wielu specjalistów, którzy zajmują się leczeniem odmiennych schorzeń oraz konsultacją pierwszego kontaktu. Każdy objaw, który Państwa niepokoi należy skonsultować z lekarzem. Wybierając specjalistę chorób wewnętrznych mają Państwo pewność, że ten lekarz będzie miał szerokie spektrum wiedzy i możliwość zlecenia różnych badań diagnostycznych. Internista to najlepszy lekarz pierwszego kontaktu, do którego warto się zgłosić z każdą niepokojącą dolegliwością.

 

Umów się na wizytę z wybranym specjalistą

Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu wizyty dzwoniąc pod numer telefonu
12 633 01 75.

 

 Immunolog

 Internista

 Lekarz chorób wewnętrznych

 Neurochirurg

 Neurolog

 Psychitra

Informacje przydatne dla pacjentów

W trosce o Państwa wygodę umieściliśmy na naszej
stronie kilka przydatnych informacji.

Skontaktuj się

Zadzwoń

tel. (12) 633 01 75
kom. 660 765 765

 

Adres

al. J. Słowackiego 39
31-159 Kraków

NIP 547-108-42-00

Formularz kontaktowy

Kontakt

Odczulanie zabiegi recepty - ważne informacje

Recepty

W Poniedziałki i Czwartki dyżury będzie pełnić Dr Grażyna Jasieniak-Pinis.


Odczulanie i zabiegi

Szanowni Pacjenci. Na odczulanie prosimy umawiać się indywidualnie na dany dzień i godzinę pod numerem telefonu:
12 633 01 75

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Personelu na odczulanie i zabiegi należy zgłaszać się w maseczce i rękawiczkach.